ul. Matysiaka 13/2 Krasnystaw tel. 664 003 021

Salon fryzjerski w Krasnymstawie przy ul. Matysiaka 13/2Salon fryzjerski Krasnystaw. Dobra Fryzjerka Krasnystaw., to miejsce w którym zajmiemy się profesjonalną stylizacją nawet najbardziej zmyślnej fryzury. Żadne wyzwania nie są nam straszne, a zdobyte doświadczenie i nowoczesny i profesjonalny sprzęt fryzjerski sprawiają, że każdy nowy klient wraca do nas z wielką przyjemnością i uśmiechem na twarzy.

Oferujemy państwu nowoczesne, modne i ciekawe stylizacje włosów, upięcia i fryzury ślubne, a także typowe i codzienne strzyżenia włosów dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci! Sprawdź naszą ofertę tutaj -> Fryzjer Krasnystaw – cennik lub najzwyczajniej zadzwoń, umów się na wizytę i odwiedź osobiście nasz salon. Na pewno nie pożałujesz!

Gdzie obciąć włosy w Krasnymstawie i okolicy?

Zastanawiasz się gdzie najsprawniej obciąć włosy na terenie Krasnegostawu? Oczywiście zapraszamy do naszego salonu przy ul. Matysiaka 13/2. Oferujemy wiele rodzajów modnych strzyżeń w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Efekty naszej pracy i stylizacje fryzur możecie podziwiać m.in. na portalu społecznościowym Facebook, a w niedalekiej przyszłości również na stronie internetowej naszej firmy!

Nasz elegancki salon fryzjerski, to miejsce z którego wychodzi zadowolony każdy klient bez względu na płeć i wiek! Zapewniamy strzyżenie i zabiegi na Twoich włosach w nowoczesnym, przyjemnym i zawsze czystym lokalu w którym poczujesz się swobodnie niemal jak w swoim domu! Twoja nowa i dobra fryzjerka stanie się osobą, którą i Ty będziesz polecać swoim znajomym.

Zobacz również inne artykuły z tej kategorii: Fryzjerka Krasnystaw